GYEON
Q² CanCoat PRO
GYEON Q² CanCoat PRO
Størrelse: 200 ml
Spesialvåpenet som alle Gyeon sertifiserte detailere får lov til å utruste seg med! Perfekt glans og hydrofobisitet med en holdbarhet på opptil et år. Alt i en enkel operasjon - påfør produktet og tørk av. Den beste måten å tilfredsstille kundens ønsker med henhold til glans og vannavprellende egenskaper.
Tilgjengelighet: På lager
Q² CanCoat PRO ble utviklet eksklusivt for sertifiserte Gyeon detailere for å kunne tilby et produkt som er rask og enkel å jobbe med og gir resultatene kunden er ute etter ved de årlige etterbehandlingene.
Kan brukes alene eller som topcoat på nylagt eller gammel coating. Alt som trengs er en grundig nedvask/klargjøring før påføring.
- Forbruk: 25 ml per bil
- Kontaktvinkel: 110’
- PH toleranse: 2-11
- Holdbarhet: Opptil 1 år
- Glans: 5/5
- Beading: 5/5
- Hardhet: 4/5
- Selvrensende egenskaper: 5/5
Produsent | GYEON |
---|---|
Størrelse | 200 ml |
Brannfarlig væske og damp. Kan være dødelig ved svelging om det kommer ned i luftveiene. Gir alvorlig øyeirritasjon. Mistenkes for å kunne gi fosterskader. Kan forårsake organskader ved langvarig eller gjentatt eksponering. Skadelig, med langtidsvirkning, for liv i vann.
Spørsmål fra kunde
Ingen spørsmål enda, logg inn for å stille et spørsmål.
Mer fra GYEON