Facebook Pixel
GYEON

Q²R Marine Polish Step 2

Gyeon Q²R Marine Polish Step 2

Gi båten din den glansen den fortjener! Gyeon Q²R Marine Polish Step 2 er en effektiv polish som vil korrigere bort mindre defekter og hente frem ekstra glans. Den er perfekt for det årlige vedlikeholdet eller som siste steg etter Marine Polish Step 1.
649,-
Tilgjengelighet: På lager

Gyeon Q²R Marine Polish Step 2 korrigerer bort mindre defekter og matthet, fjerner kjørespor, og etterlater en glansfull overflate. Det er en universal polish som kan brukes med både med roterende og oscillerende poleringsmaskiner.

Mange produkter på markedet inneholder både silikon og fillers. Noe som gjør at båten vil se blank og fin ut der og da, men etter hvert som tiden går vil fillerne gradvis forsvinne og matthet og defekter vil komme tilbake igjen. Marine Polish Step 2 er vannbasert og inneholder ingen silikon eller fillers. Det du ser, er det du får. Det gjør også at den er enkel i bruk, enkel å tørke bort og at den er optimal å bruke før coating eller annen beskyttelse skal legges.

Forbruk: 5-8 ml/m²

Mer informasjon
ProduktnavnQ²R Marine Polish Step 2
ProdusentGYEON
Størrelse1 L
  • Bruk Q²R MarinePolish Step 2 sammen med ønsket poleringsmaskin på en vasket og rengjort overflate.
  • Ikke bruk for høy omdreining på maskinen.
  • Kan med fordel benyttes med Q²M Polish eller Cut pads.
  • Vi anbefaler å fjerne produktrester fortløpende og ikke la det tørke på overflaten.

Kan være dødelig ved svelging om det kommer ned i luftveiene.

Sikkerhetsdatablad

Spørsmål fra kunde
Ingen spørsmål enda, logg inn for å stille et spørsmål.
Anbefalte produkter
  1. Oscillerende Poleringspakke 140 mm
    1390,- Før 1749,-
  2. Kwazar

    Venus Super HD Solvent 1,5 l
    290,- Før 349,-
  3. Koch Chemie

    Autoshampoo
    199,-
  4. Liquid Elements

    T4000V2 Oscillerende
    3490,-
  5. SGCB

    Ultimate Tool Board
    790,-
  6. Gtechniq

    T1 Durable Tyre Gel
    Fra 229,-
  7. K2 Pro Detailing

    Brake Caliper Paint - 400 ml
    Fra 119,-